Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bytomiu

Sześciolatki

szesc

Szanowni Rodzice,

już wkrótce pojawią się w tym miejscu najnowsze informacje dotyczące funkcjonowania dzieci sześcioletnich w naszej szkole. Zapraszamy!

Doradztwo zawodowe

Zapraszamy do odwiedzania tej strony. Będziemy tu publikować materiały i linki przydatne przy wyborze szkoły, zawodu.

Oto skarbnica wiedzy:

http:/koweziu.edu.pl/

A oto harmonogram prowadzonych w naszej szkole zajęć z doradztwa zawodowego. Prowadzą trenerzy z Centrum Kształcenia Ustawicznego – kliknij

Metody nauczania języka angielskiego

Wszystkie zajęcia w naszej Szkole prowadzone są metodą komunikatywną polegającą na całościowym poznawaniu języka angielskiego i kształceniu wszystkich umiejętności tj. mówienia, słuchania pisania i czytania. Na naszych zajęciach już od samego początku posługujemy się językiem angielskim niezależnie od zasobu słów. Tak więc przede wszystkim uczymy komunikowania się. Aby poznać język trzeba pamiętać o pozostałych umiejętnościach, by ich rozwój był harmonijny. U nas nauczysz się rozumieć co mówią inni ludzie – nawet jeśli posługują się różnymi akcentami. Nauczysz się rozumieć przeczytany tekst i napisać to, co jest potrzebne-list, mail, podanie czy wiersz.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze podręczniki wydawnictwa Oxford University Press i inne renomowane jak Cambridge University Press, Longmann, Mc Millian. Uzupełnieniem podręczników są kasety audio, video, płyty CD i DVD.

Podczas zapisów każdy słuchacz otrzymuje dokładną informację, na którym poziomie się znajduje i szczegółowy program nauczania – właściwy dla swojego zaawansowania.

Nasi lektorzy potrafią motywować do nauki w taki sposób aby stała się przyjemna a regularnie przeprowadzane testy pomagają słuchaczom w ciągłym sprawdzaniu swoich postępów.

Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach od 7-12 osób co czyni atmosferę kameralną i przyjazną słuchaczom.

By admin