Szkoła językowa w Warszawie  Enjoy od kilkunastu lat stawiają na wysoki poziom nauczania. W następstwie tego system poziomów edukacji został opracowany i ustalony akademicko. Dodatkowo sprecyzowano i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy wybierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, predyspozycje dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Najwyższa jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. Dlatego nauczyciele pracują pod zwierzchnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za kompleksową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie zajęć odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, specyficznych potrzeb oraz możliwości czasowych uczestników. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, zaopatrzona w potrzebne materiały dydaktyczne. Wspaniałe warunki nauki angielskiego w połączeniu z innowacyjnymi metodami nauczania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.Szkoła Językowa w Warszawie - Enjoy

Angielski Szkoła Językowa w Warszawie Wola, Centrum, Tarchomin

Już od długiego czasu szkoły angielskiego Enjoy organizują kursy i szkolenia na terenie całego kraju. Mają swoje oddziały w wielu miastach takich jak: Trójmieście, Warszawie, Bydgoszczy, a także w Szczecinie. Funkcjonują w ramach konsorcjum szkół językowych ELS-Bell. Wszystkie szkoły językowe znajduje się w dogodnym miejscu miasta – i to zarówno pod względem dogodnych środków komunikacji, jak i wolnych miejsc do parkowania w okolicy. W każdej z nich znajdują się bardzo dobrze urządzone sale dydaktyczne oraz odpowiednio zorganizowane zaplecza dla nauczycieli. Kursy angielskiego planowane są w zależności od potrzeb uczestników, ich poziomu zaawansowania językowego oraz ich możliwości czasowych. Studenci mogą korzystać z biblioteki językowej, zaopatrzonej w dobre materiały dydaktyczne, takie jak gazety, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne. Posiadają też bezpłatny dostęp do internetu, dzięki któremu mogą zapoznać się z różnego rodzaju pomocami dydaktycznymi.

CERTYFIKAT Dla szkoły Języka Angielskiego w Warszawie

Od początku działalności, wszystkie szkoły językowe angielskiego Enjoy wypracowały sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego stowarzyszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że dostają go tylko te placówki edukacyjne, które wypełniają wszystkie żądane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie wysoką jakość edukowania. Przeprowadzona weryfikacja programu edukowania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności nauczycieli, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu finansowania oraz administrowania, zaświadczyły, że szkoły językowe Enjoy spełniają surowe normy jakości edukowania. Kurs języka angielskiego w jednej z tych szkół to wysoki poziom kształcenia w świetnie przygotowanych do tego warunkach, w zestawieniu z wykwalifikowanymi lektorami oraz ciągłym nadzorem akademickim i ciekawie prowadzonymi lekcjami.

By Sebastian Nowak

33 lat Sebastian Nowak pracuje jakoTerapeuta Zajęciowy.:Praca na uczelni - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Znajdziesz ciekawe informacje

One thought on “Szkoła Językowa w Warszawie – Enjoy”