Najlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie – Enjoy School

Chcesz biegle mówić po angielsku, ale nie wiesz, jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki języka angielskiego dla swojego najmłodszego dziecka? A może dla starszej córki? A może chcesz poprawić swój język na poziomie biznesowym? Czegokolwiek szukasz, znajdziesz to w  najlepsza szkoła językowa w Warszawie Enjoy School.
Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie, w Enjoy School to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego wybrać Szkołę Językowa w Warszawie – Enjoy School?

Przede wszystkim to szeroka oferta dostosowana do każdego, ale o tym porozmawiamy za chwilę. To są ciekawe książki i inne materiały edukacyjne. Wiedząca i pozytywna energia kadra nauczycielska spr Najlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie - Enjoy Schoolawia, że ​​warto odwiedzić to miejsce. Program nauczania jest starannie opracowany i zależy od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby zmaksymalizować uwagę nauczyciela. Szkoła Językowa Warszawa koncentruje się na rozwijaniu wszystkich aspektów nauki języka obcego: słuchania, czytania, pisania i oczywiście mówienia. Na większości zajęć to studenci rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne w języku obcym, rozmawiając ze sobą na interesujące i często aktualne tematy. Nie sposób nie wspomnieć o przyznanej niedawno nagrodzie: Orły Edukacji 2020 otrzymała Najlepsza szkoła językowa WarszawaEnjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz angielskiego chcesz biegle władać językiem hiszpańskim lub polskim, sprawdź to.

Jaka jest oferta szkoły językowej Warszawa – Enjoy?

Przede wszystkim budowany jest pod kątem wieku, zapewniając odpowiedni rodzaj transferu wiedzy do potrzeb odbiorcy. Warsaw Language School oferuje kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieżowym. Istnieją również kursy dla dorosłych – zarówno dla studentów podstawowych, jak i zaawansowanych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy dla firm lub z zakresu typowo biznesowego słownictwa. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby lepiej podzielić uwagę nauczyciela między uczniów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

– dla dzieci w wieku pNajlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie - Enjoy Schoolrzedszkolnym (3-5 lat) przewidziane są zajęcia zabawowe. Maluchy uwielbiają śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, gry i konkursy. Zatem zdobywanie wiedzy następuje w sposób naturalny. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje stacjonarne – wręcz przeciwnie – nauce towarzyszy wiele gier ruchowych. Nauczyciel rozmawia z dziećmi nie tylko po angielsku, ale poprzez sceny, ruchy czy gesty dzieci nie tylko się nie nudzą, ale także osiągają widoczne rezultaty. Zajęcia odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas, który pozwala na skupienie się, zainteresowanie dziecka i jednocześnie zdobycie wiedzy. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat, komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla studentów

– dla uczniów (6-15 lat) przewidziane będą zajęcia nastawione głównie na aktywny udział uczniów. Odpowiednie przyporządkowanie do grupy – w oparciu o posiadane już umiejętności językowe, pozwala zapewnić komfort i poprawne wykonanie materiału. Kursy odbywają się w małych grupach, a podczas lekcji często odbywają się odgrywanie ról i dialogi. Uczniowie pracują w parach, co jest naturalną okazją do wymiany poglądów i dialogu. Nauczyciele korzystają z różnych materiałów dydaktycznych, w tym z telewizji, radia i materiałów prasowych. Dzieci po wykonaniu ciekawych zajęć nie nudzą się i pozostają skupione, co owocuje późniejszymi wynikami i pokonywaniem barier językowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 50, 60 lub 90 minut w zależności od grupy wiekowej.
Zajęcia dla młodzieży

– dla młodzieży (15+) zajęcia dostosowane są głównie do poziomu. Wiele osób ma już za sobą pierwszy kontakt językowy i chce doskonalić swoje umiejętności wśród rówieśników. Przekazana wiedza docelowo pomoże w uzyskaniu jak najlepszego wyniku egzaminu maturalnego lub uzyskania certyfikatu. Lekcje obejmują mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Studenci przetwarzają maturę i materiał egzaminacyjny, ćwicząc kluczowe umiejętności, które są następnie oceniane. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja – i na to szkoła językowa Warszawa Enjoy School kładzie duży nacisk. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

– dla dorosłych dostępne są zarówno kursy standardowe, jak i biznesowe i korporacyjne. Wachlarz możliwości jest szeroki. Lekcje odbywają się zarówno w grupach, w parach, jak i indywidualnie – tylko w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i ćwiczenie konwersacji. Z jego pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego lub uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania lekcji i częstotliwość zajęć dostosowujemy do możliwości i życzeń klientów.

Zarówno kursy dla dzieci, jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, z materiałami podręcznikowymi i rozmowami połączonymi z różnego rodzaju zabawami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawskiej Woli; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al.Jana Pawła II 61/131 e

Szkola Jezykowa Tarchomin – ul. Myśliborska 115/3.